Відзначаємо День Землі: цікаві ідеї та поради

Ідеї, які неодмінно сподобаються вам, діти! Заплануйте у свій календарь святкування Дня Землі, бо це буде приголомшливо:)

wym-1587553949192

ПОРАДИ УЧНЯМ

Порада перша і найтяжча.

Ніколи не намагайся отримати все і відразу.Пам'ятай, що успіх - це насамперед праця. Не вір красивим фільмам, де, щоб досягти успіху, досить бути вродливим чи багатим.

Порада друга - про любов.

Обов’язково зміни своє відношення до людей, які тебе оточують.Хочеш, щоб тебе любили люди - полюби їх сам (сама). Подумай, чи подобаються особисто тобі егоїстичні, нетерпимі до чужих думок люди? То чому, якщо ти саме такий (така), повинні любити тебе?

Порада третя - особлива.

Потрібно на деякий час забути, що ти особливий (особлива), не такий (така) як всі.Запам'ятай, що про це знає лише твоя мама і ти сам (сама).

Порада четверта - про найдорожче.

Полюби себе насамперед сам (сама).Це не значить, що ти повинен (повинна) любуватися собою в дзеркало. Просто стався з повагою до свого тіла, не отруюй його алкоголем та іншими ядами.

Порада п'ята - пріоритетна.

Не розпорошуй свої сили відразу у всіх напрямках.Вибери кілька важливих для тебе справ і наполегливо вдосконалюйся саме в них. Хоча спробувати себе в новому ніколи не завадить. Хтозна, можливо, саме там чекає на тебе успіх, сидить собі і жде, коли ж ти його віднайдеш.

Порада шоста - навчайся!

Навчайся все своє життя.(Хоча ніхто не заперечує, що ти і так багато знаєш та умієш).

Порада сьома і остання (по списку, а не по значенню!)

Отже, ти хочеш досягти успіху? То чого ж тоді чекаєш і витрачаєш свій дорогоцінний час на читання цих порад? Давай, не сиди,пора уже щось зробити своїми руками.

Кiлькiсть переглядiв: 133

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.