Повернутися до звичайного режиму

/Files/images/ДНАВ.jpg

Дорогі колеги, учні, шановні батьки!

Загальнодержавний карантин на запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, став справжнім викликом для освіти: для вчителів, для учнів та батьків.

Дорогі батьки! Дякую вам, що в цей непростий час ви стали не просто нашими союзниками, а справжніми колегами. Ми знаємо, якими розгубленими були ви на початку карантину: багато завдань з усіх предметів, діти не хочуть робити уроки, і як складно вам зараз організовувати дітей для навчання. Бачимо, як уміло ви поєднуєте професії аніматора, шкільної вчительки, психолога, кухара…

Наші діти так само злякані, як і ми зараз. Вони не тільки чують все, що навколо відбувається, але й відчувають нашу постійну тривогу. І хоч ідея не ходити в школу звучить класно, вони напевно уявляють собі літні канікули, а не реальність із ув‘язнення вдома, та неможливості зустрічаючись із друзями.

Ви схвильовані змінами в поведінці дітей. Тривога, злість, протести, через те, що вони не можуть жити нормальним життям. Вони сперечаються, виносять мозок і бунтують. Це нормальна і очікувана поведінка в таких умовах.

Все, що дітям зараз потрібно – комфорт і любов. Станьте дитині другом, допомагайте. Відійдіть від тотального контролю, постійних нагадувань і прагнення зробити з дитини найуспішнішу людину століття.

Головне пам’ятати, що саме сім‘я закладає модель поведінки дитини на все життя. Вірус мине, карантин завершиться. Школу теж дитина колись закінчить. Але спогади, емоції і відчуття залишаться з нашими дітьми!

Дорогі мої колеги! Дякую вам, що ви швидко зорієнтувалися у тому вирі рекомендацій щодо дистанційного навчання, у розмаїтті термінів дедлайну. Найбільша проблема була технічна. Ми мали напрацювати чітку стратегію, знайти оптимальне рішення, щоб діти могли отримати завдання, а також організувати зворотний зв’язок.

Ми разом з вами зуміли організовувати освітній процес асинхронного дистанційного навчання, що дало можливість кожному з вас діяти в рамках академічної свободи.

Не переживайте, що діти відстануть від програми. Всі діти зараз в одному човні і, врешті, буде все добре. Коли ми повернемось у класи, то все відкоригуємо і надолужимо в тому місці, де зупинились, адже ви, мої мудрі вчителі, в цьому експерти!

Дорогі діти! Дякую вам, за те що розумієте всю серйозність моменту. Дякую за те, що кожного дня самостійно працюєте разом з учителем. Знаємо, що вам нелегко зорієнтуватися в адресах, сайтах, різних онлайн- класах. Дякуємо, що розумієте: ми вчимо, а ви здобуваєте знання для себе.

Після пандемії світ однозначно буде інакшим − і вже зараз потрібно діяти згуртовано на випередження, щоб він став кращим.

З повагою директор ліцею Олена Шевченко

Кiлькiсть переглядiв: 351

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.