Кількісний склад здобувачів освіти на 2019 - 2020 н.р.

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження Примітка
1 клас (Діордіца Н.Б.)
1 Амагдалезов Артем Валерійович 04.07.2013
2 Андреасян Неллі Арманівна 21.05.2013
3 Вільчак Катерина Юріївна 05.10.2012
4 Вінтоняк Софія Віталіївна 10.04.2012
5 Іванова Надія Сергіївна 01.02.2013
6 Каравай Олександра Юріївна 17.06.2013
7 Кришмарюк Олександр Андрійович 18.03.2013
8 Машкін Павло Віталійович 24.06.2012
9 Мисько Андрій Сергійович 20.12.2012
10 Музика Валерій Дмитрович 15.01.2013
11 Мунтянов Стас Олексійович 27.07.2013
12 Настенко Поліна Сергіївна 04.10.2012
13 Олійник Дмитро Андрійович 09.10.2012
14 Пазяєва Катерина Сергіївна 15.11.2012
15 Пархомчук Гліб Миколайович 20.09.2012
16 Пурдик Вячеслав Олександрович 24.03.2013
17 Райко Єгор Сергійович 01.05.2013
18 Рукавцов Артем Павлович 14.05.2012
19 Румянцев Денис Максимович 26.09.2019
20 Саргсян Арам Севакович 16.11.2012
21 Сліпоконь Марина Володимирівна 10.02.2012
22 Сліпоконь Світлана Володимирівна 06.09.2013
23 Сухомлин Андрій Олександрович 24.01.2013
24 Флорян Артур Васильович 06.03.2013
25 Шевчук Макар Андрійович 06.03.2013
26 Яковлев Данило Денисович 05.09.2012
27 Якобюк Максим Русланович 20.10.2012
Мельничук Данило Едуардович 06.08.2009 Індивід.
2 клас (Мисько С.В.)
1 Бідна (Акопян) Кароліна Агасіківна 17.12.2011
2 Вакулюк Дар’я Олександрівна 08.10.2012
3 Корнійчук Ірина Володимирівна 19.01.2012
4 Маляренко Ілля Михайлович 09.08.2012
5 Свиденко Ілля Ігоревич 28.02.2012
6 Торба Микита Михайлович 16.12.2011
7 Чередніченко Володимир Олександрович 09.05.2012
8 Франчук Денис Володимирович 28.04.2012
9 Шмагун Максим Андрійович 28.10.2011
10 Барсегян Богдан Артемович 23.08.2012
11 Блажей Андрій Віталійович 31.07.2012
12 Дзюба Ольга Олександрівна 06.10.2011
13 Зінюк Кіра Яківна 12.12.2011
14 Кирияк Софія Арманівна 26.06.2012
15 Кришмарюк Данііл Володимирович 16.05.2011
16 Машкін Єгор Леонідович 09.10.2012
17 Райко Анна Сергіївна 05.10.2012
18 Санду Андрій Степанович 23.11.2011
19 Тарандушка Костянтин Михайлович 17.04.2012
20 Чуніхін Євгеній Юрійович 25.07. 2012
21 Шматолоха Єлизавета Володимирівна 29.02.2012
22 Шматолоха Ніка Миколаївна 12.08.2012
23 Киракосян Арман Гагікович 26.07.2011
3 клас (Франчук Г.А.)
1 Ілка Валерія Миколаївна 15.04.2011
2 Сербул Ксенія Олександрівна 04.01.2011
3 Школьна Юлія Михайлівна 07.01.2011
4 Котубей Вікторія Андріївна 20.01.2011
5 Стрючкова Вікторія Михайлівна 14.08.2011
6 Пасічник Єва Володимирівна 25.02.2011
7 Городецька Вероніка Миколаївна 24.04.2011
8 Номеровська Вікторія Миколаївна 05.05.2011
9 Фазли Аліса Сергіївна 30.06.2011
10 Пурдик Станіслав Миколайович 02.09.2001
11 Номеровський Володимир Миколайович 08.03.2010
12 Машкін Валентин Сергійович 14.03.2011
13 Хорошилова Олександра Олександрівна 23.11.2011
14 Кирияк Софія Арманівна 26.07.2011
15 Макеєва Неля Володимирівна 02.09.2011
16 Румянцев Артем Максимович 28.12.2010
17 Коваль Владислав Віталійович 06.10.2010
18 Клімова Анастасія Романівна 10.09.2010
19 Максимчук Валерія Юріївна 07.12.2010
4 клас (Басова Л.А.)
1 Ампілогов Артем Олександрович 01.02.2010
2 Блажей Катерина Володимирівна 14.06.2010
3 Горожун Матвій Іванович 11.05.2010
4 Григор’єва Олена Олександрівна 27.07.2010
5 Дзюба Лілія Олександрівна 26.05.2009
6 Загранична Анастасія Андріївна 26.10.2009
7 Іванов Олександр Сергійович 09.06.2010
8 Кирияк Давид Арманович 10.01.2010
9 Кордонюк Назар Васильович 01.02.2010
10 Кришмарюк Олена Володимирівна 13.03.2010
11 Олещук Надія Олександрівна 24.12.2009
12 Мишенін Павло Павлович 14.07.2010
13 Санду Марія Степанівна 12.12.2009
14 Сербул Валерія Олександрівна 25.10.2010
15 Сліпоконь Данило Володимирович 27.11.2009
16 Райко Володимир Сергйович 25.02.2010
17 Твердохліб Анастасія Віталіївна 03.09.2010
18 Чернецький Артем Русланович 13.11.2009
19 Шматолоха Станіслав Миколайович 04.06.2010
20 Андреєва Анастасія Любомирівна 21.10.2009
21 Шрамко Маргарита Віталіївна 24.02.2009
22 Машкіна Анна Віталіївна 05.02.2010
23 Клімова Єва Романівна 26.05.2010
Стецюк Максим Сергійович 01.09.2008 Індивід.
5 клас (Чуніхіна О.О.)
1 Зінюк Владислав Якович 18.11.2008
2 Сапожніков Андрій Андрійович 24.11.2008
3 Маляренко Тарас Павлович 09.12.2008
4 Лужанська Єлизавета Андріївна 24.12.2008
5 Легета Дмитро Олександрович 25.12.2008
6 Шматолоха Микола Володимирович 15.01.2009
7 Салютіна Єлизавета Андріївна 08.01.2009
8 Качурівська Анна Андріївна 16.02.2009
9 Лузан Вікторія Олександрівна 12.03.2009
10 Пазяєва Віолета Сергіївна 14.05.2009
11 Пурдик Анастасія Олександрівна 02.06.2009
12 Тіщенко Максим Олександрович 07.07.2009
13 Дзюба Павло Олександрович 20.12.2007
14 Губар Карина Сергіївна 06.09.2009
15 Шматолоха Артем Миколайович 03.08.2008
16 Колодяжна Карина Вікторівна 30.06.2008
17 Неклеса Валентина Іванівна 07.12.2008
18 Номеровська Анна Миколаївна 14.07.2008
19 Машкін Іван Вікторович 09.10.2008
20 Плахотнюк Костянтин Віталійович 26.06.2009
21 Саргсян Емма Севанівна 11.01.2009
22 Сливка Михайло Іванович 25.07.2009
23 Машкіна Анастасія Віталіївна 18.06.2009
6 клас (Вєдяєва Н.О.)
1 Єрьомова Марина Віталіївна 10.02.2008
2 Степанков Олексій Олексійович 18.03.2008
3 Волкова Тетяна Сергіївна 23.05.2008
4 Добролежа Діана Олександрівна 07.04.2008
5 Флорян Костянтин Васильович 28.04.2008
6 Шевчук Анастасія Андріївна 05.05.2008
7 Бурдейний Олександр Олександрович 20.05.2008
8 Черевка Олександр Олексійович 13.06.2008
9 Ногтєва Єлизавета Олександрівна 02.09.2008
10 Лещенко Данило Андрійович 15.09.2007
11 Сліпоконь Валентина Володимирівна 14.02.2007
12 Вуїв Олександр Володимирович 16.09.2007
13 Дяченко Дарія Олександрівна 09.10.2007
14 Рукавцова Анастасія Павлівна 08.12.2007
15 Кирияк Карина Олександрівна 03.11.2007
16 Теплова Анастасія Віталіївна 08.12.2007
17 Шандро Анастасія Сергіївна 10.10.2007
18 Бурлака Кира Юріївна 31.03.2008
7 клас (Непша І.В.)
1 Волошина Діана Іванівна 27.03.2007
2 Гордієнко Артем Володимирович 30.12.2006
3 Гравченко Світлана Вадимівна 17.05.2007
4 Грищук Артем Максимович 12.08.2007
5 Єфімов Артем Сергійович 19.04.2007
6 Казарян Нушик Едгарівна 11.12.2006
7 Ковбасюк Катерина Ігорівна 04.09.2007
8 Кришмарюк Станіслав Олександрович 21.10.2007
9 Машкін Ілля Сергійович 30.07.2007
10 Муль Павло Михайлович 07.02.2007
11 Нагорна Дар’я Миколаївна 16.01.2006
12 Никлеса Владислав Іванович 05.02.2007
13 Овсепян Зорина Аршаківна 24.08.2007
14 Райко Тетяна Сергіївна 16.02.2007
15 Салютін Андрій Андрійович 14.04.2007
16 Федоренко Вікторія Євгенівна 28.09.2007
17 Шитік Роман Вікторович 13.04.2007
18 Шматолоха Антон Володимирович 30.01.2007
19 Шматолоха Микола Миколайович 04.03.2007
20 Нечипоренко Микита Андрійович 05.02.2007
21 Музика Катерина Дмитрівна 21.03.2007
22 Сливка Аліна Іванівна 30.06.2007
23 Битко Тетяна Віталіївна 15.05.2007
24 Бурлака Євген Юрійович 09.04.2007
25 Кордонюк Павло Андрійович 30.10.2006
8 клас (Касьянов В.Д.)
1 Андрєєв Ярослав Любомирович 02.08.2006
2 Брюховських Данило Анатолійович 02.04.2006
3 Гой Родіон Арманович 03.06.2006
4 Григор’єва Єлизавета Олександрівна 25.07.2006
5 Мельничук Дмитро Едуардович 19.06.2006
6 Номеровський Андрій Миколайович 27.05.2006
7 Паламарчук Анатолій Ігоревич 24.02.2006
8 Тарандушка Віталій Яремович 25.01.2006
9 Киракосян Шушаник Гагіківна 31.05.2005
10 Флорян Олександр Васильович 02.01.2005
11 Чабаненко Дмитро Вадимович 27.03.2006
12 Петросян Азат Сейранович 06.06.2006
13 Блажей Іван Олексійович 09.07.2006
14 Бондаренко Дар’я Миколаївна 14.11.2006
15 Вєдяєв Анатолій Володимирович 10.11.2005
16 Губанов Артем Миколайович 31.05.2006
17 Дзюба Маргарита Олександрівна 25.10.2006
18 Тюпа Світлана Олегівна 14.03.2006
19 Шматолоха Дмитро Володимирович 23.02.2006
20 Райчук Дмитро Андрійович 14.08.2006
21 Санду Денис Степанович 10.01.2006
22 Морозов Іван Олегович 25.06.2005
23 Ніжнік Микола Вікторович 18.10.2005
24 Семенюк Дмитро Олександрович 02.04.2006
25 Стецюк Віолета Юріївна 03.11.2005
26 Теплов Станіслав Андрійович 31.12.2005
27 Шматолоха Вікторія Миколаївна 25.11.2005
28 Чабаненко Костянтин Вадимович 27.03.2006
29 Франчук Андрій Андрійович 25.07.2006
9 клас (Мінець О.В.)
1 Бондаренко Тетяна Миколаївна 24.08.2005
2 Волошин Олександр Сергійович 06.02.2005
3 Грищук Олександр Олександрович 28.11.2004
4 Славінська Валерія Олегівна 13.12.2004
5 Добролежа Олександр Олександрович 09.01.2005
6 Каравай Анастасія Юріївна 28.04.2005
7 Коваль Вікторія Віталіївна 05.04.2005
8 Коваль Анна Миколаївна 29.10.2004
9 Кришмарюк Каріна Володимирівна 20.02.2005
10 Машкін Артем Леонідович 08.10.2004
11 Машкіна Олена Василівна 20.07.2005
12 Непша Володимир Анатолійович 11.03.2005
13 Пурдик Римма Іванівна 01.03.2004
14 Розінська Анастасія Олександрівна 01.10.2004
15 Рукавцов Володимир Павлович 10.02.2004
16 Салютіна Галина Андріївна 15.04.2005
17 Філіпська Анна Володимирівна 30.10.2004
18 Чуніхін Костянтин Анатолійович 25.12.2004
19 Левечко Артур Гегамович 07.08.2005
20 Глущенко Олексій Георгійович 22.07.2005
21 Шиян Юрій Вадимович 25.07.2005
10 клас (Вільчак Л.Є.)
1 Абазян Давид Анастасович 04.03.2004
2 Мкртчан Горик Артурович 17.11.2003
3 Баліцька Анна Андріївна 26.02.2004
4 Гребелюк Андрій Миколайович 21.06.2003
5 Добрянська Єлизавета Євгеніївна 23.10.2003
6 Корінь Артем Валерійович 30.06.2004
7 Макеєва Анастасія Владиславівна 24.07.2004
8 Овсепян Амалія Аршаківна 21.01.2004
9 Пурдик Альбіна Василівна 03.08.2004
10 Фазан Іван Іванович 02.10.2003
11 Ногтєва Оксана Володимирівна 16.10.2003
12 Петросян Андронік Сейранович 28.09.2004
13 Петрученко Ілона Романівна 22.04.2004
11 клас (Дмітрієва М.М.).)
1 Блажей Оксана Володимирівна 03.06.2003
2 Власов Олександр Олександрович 24.11.2002
3 Райко Дмитро Дмитрович 14.12.2002
4 Сербул Олексій Олександрович 15.03.2003
5 Сонік Сніжана Ігорівна 11.12.2002
6 Хомутовський Анатолій Сергійович 22.03.2003
7 Шевченко Валерія Віталіївна 03.07.2003
8 Шматолоха Володимир Миколайович 18.09.2002
9 Музика Станіслав Дмитрович 04.10.2002
10 Хворостян Євгеній Валерійович 08.07.2003
1-4 класи – 92 учня + 2 індивід.
5-9 класи – 116 учнів
10-11 класи – 23 учнів
ВСЬОГО: 231 учень + 2 індивід.

Кількісний склад здобувачів освіти на 2018 - 2019 навчальний рік

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові учня Дата народження Примітка
1 клас (Мисько С.В.)
1 Бідна (Акопян) Кароліна Агасіківна 17.12.2011
2 Вакулюк Дар’я Олександрівна 08.10.2012
3 Корнійчук Ірина Володимирівна 19.01.2012
4 Маляренко Ілля Михайлович 09.08.2012
5 Свиденко Ілля Ігоревич 28.02.2012
6 Торба Микита Михайлович 16.12.2011
7 Чередніченко Володимир Олександрович 09.05.2012
8 Франчук Денис Володимирович 28.04.2012
9 Шмагун Максим Андрійович 28.10.2011
10 Барсегян Богдан Артемович 23.08.2012
11 Блажей Андрій Віталійович 31.07.2012
12 Дзюба Ольга Олександрівна 06.10.2011
13 Зінюк Кіра Яківна 12.12.2011
14 Кирияк Софія Арманівна 26.06.2012
15 Кришмарюк Данііл Володимирович 16.05.2011
16 Машкін Єгор Леонідович 09.10.2012
17 Райко Анна Сергіївна 05.10.2012
18 Санду Андрій Степанович 23.11.2011
19 Тарандушка Костянтин Михайлович 17.04.2012
20 Чуніхін Євгеній Юрійович 25.07. 2012
21 Шматолоха Єлизавета Володимирівна 29.02.2012
22 Шматолоха Ніка Миколаївна 12.08.2012
23 Киракосян Арман Гагікович 26.07.2011
24 Кузнецов Антон Миколайович 01.05.2009 Індивід.
25 Мельничук Данило Едуардович 06.08.2009 Індивід.
2 клас (Франчук Г.А.)
1 Ілка Валерія Миколаївна 15.04.2011
2 Сербул Ксенія Олександрівна 04.01.2011
3 Школьна Юлія Михайлівна 07.01.2011
4 Котубей Вікторія Андріївна 20.01.2011
5 Стрючкова Вікторія Михайлівна 14.08.2011
6 Пасічник Єва Володимирівна 25.02.2011
7 Городецька Вероніка Миколаївна 24.04.2011
8 Номеровська Вікторія Миколаївна 05.05.2011
9 Фазли Аліса Сергіївна 30.06.2011
10 Пурдик Станіслав Миколайович 02.09.2001
11 Номеровський Володимир Миколайович 08.03.2010
12 Машкін Валентин Сергійович 14.03.2011
13 Хорошилова Олександра Олександрівна 23.11.2011
14 Кирияк Софія Арманівна 26.07.2011
15 Макеєва Неля Володимирівна 02.09.2011
16 Румянцев Артем Максимович 28.12.2010
17 Коваль Владислав Віталійович 06.10.2010
18 Клімова Анастасія Романівна 10.09.2010
19 Максимчук Валерія Юріївна 07.12.2010
3 клас (Басова Л.А.)
1 Ампілогов Артем Олександрович 01.02.2010
2 Блажей Катерина Володимирівна 14.06.2010
3 Горожун Матвій Іванович 11.05.2010
4 Григор’єва Олена Олександрівна 27.07.2010
5 Дзюба Лілія Олександрівна 26.05.2009
6 Загранична Анастасія Андріївна 26.10.2009
7 Іванов Олександр Сергійович 09.06.2010
8 Кирияк Давид Арманович 10.01.2010
9 Кордонюк Назар Васильович 01.02.2010
10 Кришмарюк Олена Володимирівна 13.03.2010
11 Олещук Надія Олександрівна 24.12.2009
12 Мишенін Павло Павлович 14.07.2010
13 Санду Марія Степанівна 12.12.2009
14 Сербул Валерія Олександрівна 25.10.2010
15 Сліпоконь Данило Володимирович 27.11.2009
16 Райко Володимир Сергйович 25.02.2010
17 Твердохліб Анастасія Віталіївна 03.09.2010
18 Чернецький Артем Русланович 13.11.2009
19 Шматолоха Станіслав Миколайович 04.06.2010
20 Андреєва Анастасія Любомирівна 21.10.2009
21 Шрамко Маргарита Віталіївна 24.02.2009
22 Машкіна Анна Віталіївна 05.02.2010
23 Денисенко Євген Володимирович 10.02.2010
24 Стецюк Максим Сергійович 01.09.2008 Індивід.
4 клас (Діордіца Н.Б.)
1 Зінюк Владислав Якович 18.11.2008
2 Сапожніков Андрій Андрійович 24.11.2008
3 Маляренко Тарас Павлович 09.12.2008
4 Лужанська Єлизавета Андріївна 24.12.2008
5 Легета Дмитро Олександрович 25.12.2008
6 Шматолоха Микола Володимирович 15.01.2009
7 Салютіна Єлизавета Андріївна 08.01.2009
8 Качурівська Анна Андріївна 16.02.2009
9 Лузан Вікторія Олександрівна 12.03.2009
10 Пазяєва Віолета Сергіївна 14.05.2009
11 Пурдик Анастасія Олександрівна 02.06.2009
12 Тіщенко Максим Олександрович 07.07.2009
13 Дзюба Павло Олександрович 20.12.2007
14 Губар Карина Сергіївна 06.09.2009
15 Шматолоха Артем Миколайович 03.08.2008
16 Колодяжна Карина Вікторівна 30.06.2008
17 Неклеса Валентина Іванівна 07.12.2008
18 Номеровська Анна Миколаївна 14.07.2008
19 Машкін Іван Вікторович 09.10.2008
20 Плахотнюк Костянтин Віталійович 26.06.2009
21 Саргсян Емма Севанівна 11.01.2009
22 Сливка Михайло Іванович 25.07.2009
23 Машкіна Анастасія Віталіївна 18.06.2009
5 клас (Вєдяєва Н.О.)
1 Єрьомова Марина Віталіївна 10.02.2008
2 Степанков Олексій Олексійович 18.03.2008
3 Волкова Тетяна Сергіївна 23.05.2008
4 Добролежа Діана Олександрівна 07.04.2008
5 Флорян Костянтин Васильович 28.04.2008
6 Шевчук Анастасія Андріївна 05.05.2008
7 Бурдейний Олександр Олександрович 20.05.2008
8 Черевка Олександр Олексійович 13.06.2008
9 Ногтєва Єлизавета Олександрівна 02.09.2008
10 Лещенко Данило Андрійович 15.09.2007
11 Сліпоконь Валентина Володимирівна 14.02.2007
12 Вуїв Олександр Володимирович 16.09.2007
13 Дяченко Дарія Олександрівна 09.10.2007
14 Рукавцова Анастасія Павлівна 08.12.2007
15 Кирияк Карина Олександрівна 03.11.2007
16 Теплова Анастасія Віталіївна 08.12.2007
17 Шандро Анастасія Сергіївна 10.10.2007
18 Бурлака Кира Юріївна 31.03.2008
6 клас (Непша І.В.)
1 Волошина Діана Іванівна 27.03.2007
2 Гордієнко Артем Володимирович 30.12.2006
3 Гравченко Світлана Вадимівна 17.05.2007
4 Грищук Артем Максимович 12.08.2007
5 Єфімов Артем Сергійович 19.04.2007
6 Казарян Нушик Едгарівна 11.12.2006
7 Ковбасюк Катерина Ігорівна 04.09.2007
8 Кришмарюк Станіслав Олександрович 21.10.2007
9 Машкін Ілля Сергійович 30.07.2007
10 Муль Павло Михайлович 07.02.2007
11 Нагорна Дар’я Миколаївна 16.01.2006
12 Никлеса Владислав Іванович 05.02.2007
13 Овсепян Зорина Аршаківна 24.08.2007
14 Райко Тетяна Сергіївна 16.02.2007
15 Салютін Андрій Андрійович 14.04.2007
16 Федоренко Вікторія Євгенівна 28.09.2007
17 Шитік Роман Вікторович 13.04.2007
18 Шматолоха Антон Володимирович 30.01.2007
19 Шматолоха Микола Миколайович 04.03.2007
20 Нечипоренко Микита Андрійович 05.02.2007
21 Музика Катерина Дмитрівна 21.03.2007
22 Сливка Аліна Іванівна 30.06.2007
23 Битко Тетяна Віталіївна 15.05.2007
24 Бурлака Євген Юрійович 09.04.2007
7 клас (Врабій О.М.)
1 Андрєєв Ярослав Любомирович 02.08.2006
2 Брюховських Данило Анатолійович 02.04.2006
3 Гой Родіон Арманович 03.06.2006
4 Григор’єва Єлизавета Олександрівна 25.07.2006
5 Мельничук Дмитро Едуардович 19.06.2006
6 Номеровський Андрій Миколайович 27.05.2006
7 Паламарчук Анатолій Ігоревич 24.02.2006
8 Тарандушка Віталій Яремович 25.01.2006
9 Киракосян Шушаник Гагіківна 31.05.2005
10 Флорян Олександр Васильович 02.01.2005
11 Чабаненко Дмитро Вадимович 27.03.2006
12 Петросян Азат Сейранович 06.06.2006
13 Блажей Іван Олексійович 09.07.2006
14 Бондаренко Дар’я Миколаївна 14.11.2006
15 Вєдяєв Анатолій Володимирович 10.11.2005
16 Губанов Артем Миколайович 31.05.2006
17 Дзюба Маргарита Олександрівна 25.10.2006
18 Тюпа Світлана Олегівна 14.03.2006
19 Шматолоха Дмитро Володимирович 23.02.2006
20 Райчук Дмитро Андрійович 14.08.2006
21 Санду Денис Степанович 10.01.2006
22 Морозов Іван Олегович 25.06.2005
23 Ніжнік Микола Вікторович 18.10.2005
24 Семенюк Дмитро Олександрович 02.04.2006
25 Стецюк Віолета Юріївна 03.11.2005
26 Теплов Станіслав Андрійович 31.12.2005
27 Шматолоха Вікторія Миколаївна 25.11.2005
28 Чабаненко Костянтин Вадимович 27.03.2006
29 Франчук Андрій Андрійович 25.07.2006
8 клас (Мінець О.В.)
1 Бондаренко Тетяна Миколаївна 24.08.2005
2 Волошин Олександр Сергійович 06.02.2005
3 Грищук Олександр Олександрович 28.11.2004
4 Славінська Валерія Олегівна 13.12.2004
5 Добролежа Олександр Олександрович 09.01.2005
6 Каравай Анастасія Юріївна 28.04.2005
7 Коваль Вікторія Віталіївна 05.04.2005
8 Коваль Анна Миколаївна 29.10.2004
9 Кришмарюк Каріна Володимирівна 20.02.2005
10 Машкін Артем Леонідович 08.10.2004
11 Машкіна Олена Василівна 20.07.2005
12 Непша Володимир Анатолійович 11.03.2005
13 Пурдик Римма Іванівна 01.03.2004
14 Розінська Анастасія Олександрівна 01.10.2004
15 Рукавцов Володимир Павлович 10.02.2004
16 Салютіна Галина Андріївна 15.04.2005
17 Філіпська Анна Володимирівна 30.10.2004
18 Чуніхін Костянтин Анатолійович 25.12.2004
19 Левечко Артур Гегамович 07.08.2005
20 Глущенко Олексій Георгійович 22.07.2005
21 Шиян Юрій Вадимович 25.07.2005
9 клас (Вільчак Л.Є.)
1 Абазян Давид Анастасович 04.03.2004
2 Мкртчан Горик Артурович 17.11.2003
3 Баліцька Анна Андріївна 26.02.2004
4 Гребелюк Андрій Миколайович 21.06.2003
5 Діордіца Анна Богданівна 12.10.2004
6 Добрянська Єлизавета Євгеніївна 23.10.2003
7 Заграничний Володимир Андрійович 28.08.2003
8 Корінь Артем Валерійович 30.06.2004
9 Макеєва Анастасія Владиславівна 24.07.2004
10 Маляренко Анна Василівна 06.08.2004
11 Овсепян Амалія Аршаківна 21.01.2004
12 Папалуца Олег Миколайович 20.01.2004
13 Озеряник Іларіон Володимирович 25.12.2003
14 Пурдик Альбіна Василівна 03.08.2004
15 Райчук Анна Андріївна 26.05.2004
16 Стрюк Вікторія Сергіївна 18.08.2004
17 Фазан Іван Іванович 02.10.2003
18 Чечер Оксана Володимирівна 16.10.2003
19 Петросян Андронік Сейранович 28.09.2004
20 Петрученко Ілона Романівна 22.04.2004
10 клас (Дмітрієва М.М.).)
1 Андрєєва Ганна Олександрівна 13.08.2002
2 Блажей Оксана Володимирівна 03.06.2003
3 Власов Олександр Олександрович 24.11.2002
4 Райко Дмитро Дмитрович 14.12.2002
5 Сербул Олексій Олександрович 15.03.2003
6 Сонік Сніжана Ігорівна 11.12.2002
7 Хомутовський Анатолій Сергійович 22.03.2003
8 Шевченко Валерія Віталіївна 03.07.2003
9 Шматолоха Володимир Миколайович 18.09.2002
10 Музика Станіслав Дмитрович 04.10.2002
11 Хворостян Євгеній Валерійович 08.07.2003
11 клас (Позднякова Н.А.)
1 Пархомчук Ігор Миколайович 24.01.2001
2 Семенюк Юлія Олександрівна 22.07.2001
3 Озеряник Уляна Володимирівна 08.11.2001
4 Чуніхіна Олена Юріївна 22.02.2002
5 Ковбасюк Євген Ігоревич 28.04.2002
6 Скоробагата Вікторія Олександрівна 08.09.2001
7 Машкін Анатолій Сергійович 09.12.2001
8 Хропач Ігор Анатолійович 11.01.2002
1-4 класи – 88 учнів + 3 індивід.
5-9 класи – 112 учнів
10-11 класи – 19 учнів
ВСЬОГО у школі – 219 учнів + 3 індивід.











Кiлькiсть переглядiв: 514

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.