/Files/images/1238765.jpg

/Files/images/12387456.jpg

У сучасному закладі освіти відображені характерні ознаки нашого часу – широкі можливості для вибору людини, реалізації її професійних та інших потреб; значна роль людини у забезпеченні власних інтересів і можливостей, різноманітних моделей діяльності. У зв’язку з цим найважливішим завданням сучасного ліцею стає забезпечення всіх необхідних умов для розвитку особистості учня, його самореалізації, набуття життєво важливих компетенцій.

У сучасних умовах зростають вимоги виховання творчої особистості, здатної знайти своє місце на складних перехрестях життя, самовизначитися і реалізувати себе. Творчість, звичайно, зумовлює всі дії дитини, оригінальної у спілкуванні, іграх, малюнках, розповідях. На жаль, розвиток творчих здібностей у дітей часто стає випадковим і здебільшого залишається на низькому рівні. Проте не треба забувати, що всі діти наділені здібностями, а тому потрібно їх виявляти і максимально розвивати. І це можна робити в позаурочний час на гурткових заняттях. Тобто, гурткову роботу учнів можна назвати чинником всебічного розвитку особистості школяра.

Учнівські гуртки – це самодіяльні об’єднання учнів, одна з форм позакласної й позашкільної роботи. Згідно із Законом України «Про позашкільну освіту» – «гуртки, секції, клуби, культурно-освітні, спортивно-оздоровчі, науково-пошукові об’єднання на базі загальноосвітніх навчальних закладів входять у систему позашкільної освіти, що є освітньою підсистемою допрофесійної підготовки учнів» і повинна розглядатися як повноправна та надзвичайно важлива складова навчально-виховного процесу в школі, в рамках якої педагоги зобов’язані надавати високоякісні та професійні освітні послуги.

Тож пропонуємо вашій увазі

/Files/images/gurtki.gif

Кiлькiсть переглядiв: 986

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.